Powrót

Podgląd wątku (najnowsze pierwsze)

Grëco
2010-01-17 17:14:06

Dokładnie tak jak SEAN napisał wielkie postępy Pawła który nigdy wcześniej nie nagrywał setów. I to on wtym pojedynku otrzymuje 3 punkty. WYNIK końcowy 12 - 10 dla Paul Pauka.

Paua
2010-01-17 10:45:57

jak to już koniec to dzięki za głosy

DJ NieOgarniam
2010-01-11 19:01:15

panowie!!! mamy sie bawić tym!! to ma nam pomóc w naszej dalszej podróży z tymi klimatami !! a nie skakac sobie do gardeł i to czy będa tajny czy jawne niczego nie poprawi =  ) poprostu ... przegra- przyjąć to z godnością i pogratulować - wygra - będe kibicował tej osobie dalej .. proste!! Pozdro

Jackob Rocksonn
2010-01-11 12:07:45

Jawoo napisał:

to co piszecie - święta prawda panowie...

ale... z drugiej strony... czy taki "wygrany" - będzie mógł sobie powiedzieć - naprawdę coś umiem bo wygrałem? chyba sam będzie dobrze wiedział, że wygrał dlatego,że nabił sobie znajomych

dla mnie to byłaby żadna pociecha

Msz racje Jawoo bo skoro ow wygrany wygra z taka technika jaka prezentuje no to zycze mu powodzenia raczej napewno nic w swojej technice nie poprawi.

2010-01-10 22:41:20

wybór nalezy do was... ))) ja staram sie robić tylko to co lubie...i wprowadzać poprawki na które mnie naprawadzacie.. xD dzięki i miłego odsłuchiwania wszystkich setów !! Pozdro dla konkurencji -= )

2010-01-10 22:38:03

ja wam serdecznie polecam kawałek z bardzo fajnym wokalem w środku !! z mojego secika ...Activator and Zatox - Freedom

Gold napisał:

To może lepiej by było wysyłać głosy komuś kto nie bierze udział na pw, bo to miała być zabawa a wygląda to nieciekawie.

Na to samo wyjdzie ziomki wyśla mi na PW - Głosuje na XXX bo set zajebiocha, klimat udany extra set, drugi set słabszy ale też fajny.

Bez sensu = panowie.

Gold
2010-01-10 11:01:17

Grëco
2010-01-10 10:12:33

nie da sie tak, nie mam takiej tutaj opcji.chyba zę mi będziecie pocztówki do domu wysyłać. Od was zależy, czy wygra lepszy czy znajomy który uja umie. Wykryłem tutaj sztab ludzi , który głosuje na swojego. Nawet prezydenta u nas się tak wybiera.

Draizen
2010-01-10 10:04:45

mam taka propozycję.. co wy na to, by wyniki głosowania były tajne aż do zakończenia pojedynku?

Grëco
2010-01-07 10:46:19

(10.01.2010) Paul Pauka - NieOgarniam póki co 7 - 5. Głosujemy do 16 stycznia do godziny 24.00.

blackmagic
2010-01-06 15:02:41

Ja tak może w skrócie, bo za bardzo nie mam też czasu. Paul Pauka lepszy set, zaje**sta nutka na poczatek tylko pózniej te wejscie na "ghost n stuff" średnie, jak dla mnie za szybkie tak samo jak i następne na "The reward is cheese(?)", szkoda. "Leave the world behind" tutaj secik mi się tez zaczął jeszcze podobać (kiedyś siedziałem praktycznie tylko w takich klimatach) "Break the house" dobre przejście takie szybkie :-) Dobra nie będe sie tak rozpisywał, bo koledzy wczesniej juz to zrobili dokładniej i lepiej ;-)
Ogólnie podobało mi się różnorodność utworków i zmiana klimatu. Wszystkie nutki mi spasowały, może oprócz "Speed Up" i tamtego utworku co leciał po "The Creeps" :-) Technicznie dobrze, tylko popracuj bardziej EQ'ami, bo przy przejsciach słychać i to bardzo.
Set drugiego kolegi NieOgarniam hmm... technicznie nie najgorzej, nie mój klimat może (ale nie dlatego nie dałem mu mojego głosu) były chyba ze dwie wpadki z przejsciami i jak dla mnie za bardzo monotonne to było i set nie zdazył sie nawet rozkrecic a juz sie skończył heh, sorry. To wszystko ;-)