Powrót

Podgląd wątku (najnowsze pierwsze)

nightcatcher
2010-01-27 15:13:11

NieOgarniam hehe dobra ksywka ;d lepszy secik, chociaz całego jeszcze nie obczaiłem. Zawsze to co innego jak jakieś komercyjne badziewia ;d technicznie może nie super oba sety, powiedziałbym podobnie, ale klimacik lepszy w secie kolesia nieOgarniam ;d

GreG Tolens
2010-01-26 14:25:57

secik pana tzw nieogarniam jest fajny ;D fajne nutki ;D wiec glosik na niego a co do techniki to jeszcze troszke pracy i bedzie ok

Draizen
2010-01-24 21:34:23

spoko, następnym razem zmieniam klimaty i bardziej przyłożę się do przejść, ten set był nagrywany w pośpiechu - niestety

Gold
2010-01-24 21:25:03

Głos: Draizen, który powinien wygrać i tak bo regulamin jest od tego aby go przestrzegać.

Żeby ktoś sobie nie pomyślał że tylko z tego powodu tak zagłosowałem, to oba sety zostały przesłuchane i oba mi się mało podobały.

DJ NieOgarniam
2010-01-20 15:41:42

ale fakt faktem to było z mojej winy.. lecz mogłeś to inaczej za interpretować....

2010-01-20 15:40:08

twój post z grzecznością i zachowaniem osoby dorosłej w tym momencie nie miał nic wspólnego.... Pozdrawiam

Grëco
2010-01-20 13:40:20

Haha nie prawidłowy bo go dzis dopiero nam podałeś, nie pierdool. Do 16stego przyjmowałęm sety na drugą ture. Ty dopiero dzisiaj wrzucasz! jest 20 styczeń. Przez własne zaniechanie możesz odpaść z gry. Czytaj regulamin - normalnie powinno być 3 punkty dla Draizena za WALKOWER, czyli nie nagranie seta w terminie. Więc mi niepisz że żłego seta wrzuciłem, bo to conajmniej nie na miejscu. A ciesz sie tym że wrzuciłem seta z pierwszej tury. Bo patrząc na wyniki to masz jeszcze szanse.

2010-01-20 13:17:42

blackmagic
2010-01-18 23:37:50

Sety średnie delikatnie mówiąc, chodzi mi o technikę... (a czemu? to już może rozpisze się ktoś inny ktoś się na tym bardziej zna, albo i ja coś dopiszę jak już znajdę czas ). Utworki to już co kto lubi indywidualna sprawa. Nie moje klimaty w każdym razie set NieOgarniam mi się bardziej podobał ten hardstyle coś innego heh Jak na razie powstrzymam się z oddaniem głosu

Draizen
2010-01-18 17:18:17

hmm a kto powiedział,że nie gram trance'u? ;p przy najbliższej okazji zmienię gatunek na trance, ale na pojedynek z Pawłem wystawiam electro & fidget & tech-house masaqre ;p dzięki za głos, pozdrawiam

Grëco
2010-01-18 09:31:21

Nie wpadły do mnie te sety, ale gdybym był w klubie na parkiecie to chyba Draizen'a set by wtedy dał rade. Ogólnie to szkoda że już niegrasz trensuw.