Hmm konkurs już jest rozwiązany

Gold
2010-02-15 14:19:03

Ja już mówiłem o secie po ściągnięciu.

I tak oczywiście liczy się tylko jakość, nie jest ważne co i jak jest zagrane. Ja sety tylko pod tym względem oceniam...

2010-02-15 13:53:56

Własnie a jeśli dla was liczy się jego jakośc to nie moj problem ,poprostu go ściagnij bo na zippyshare gorzej odtwarza

Maximus
2010-02-15 13:43:33

Eee tam nie przesadzajcie nie jest tak najgorzej, odsłuchać się w miarę da, a myślę że każdy oceni ten set pod względem techniki i doboru kawałków a nie w jakiej jakości został nagrany.

Gold
2010-02-15 13:37:14

Jest, tego się praktycznie nie da słuchać.

2010-02-15 12:08:12

nie jest wcale taka zła jakośc

Gold
2010-02-14 22:37:24

A nie dał byś radę u kogoś wrzucić, bo to się wybitnie ciężko słucha i boję się że u niektórych to może wpłynąć na ocenę.

2010-02-14 21:38:22

96 kb wiem że tragedia ale mam limit na necie i musze oszczedzac jak tylko sie da bo bedzie sytuacja z piątku gdzie nie mogłem sie połączyc wg

Gold
2010-02-14 21:28:19

O matko, w jakiej jakości jest ten set?

2010-02-14 16:17:17

Grëco
2010-02-14 13:37:25

Jeszcze potzrebuje set Jakuba i startujemy z półfinałami !

Greco napisał:

Póki co do 13stego czekam na sety na półfinały, każdy widzi wyniki i wie ile ma punktów, pozdrawiam.

Kto widzi, ten widzi...

możesz oddać pusty głos i będziesz widział ^^ poza tym wygrywasz więc bym się nie martwił ^^