2011-01-23 21:46:23

Dziękuję wszystkim za oddane głosy w tym pojedynku, również dziękuję Rafałowi za pojedynek i zapraszam na półfinały!!!

blackmagic
2011-01-23 21:40:20

Ostateczny wynik pojedynku Maximus (5-1) K'Reeves, gratuluję zwycięzcy, czyli Max'owi, który przechodzi do półfinałów.

2011-01-20 19:02:13

Secik Maxa na początek fajne progresywne brzmienia. Fajna nutka z 31 min. Końcówka seta trochę już nudna była, ale ogólnie cały set fajnie, z życiem. Dobre przejścia, fajnie ułożone kawałki. Szkoda tylko, że tak mało kawałków, osobiście lubie jak w secie znajduje się co najmniej 13-15. Liczyłem tym razem na BOOM!! ale to był po prostu kolejny dobry set, ale... bez większych rewelacji. Na tym etapie myślałem, że coś więcej zaprezentujesz, ale ok może te wspomniane "BOOM!!" będzie w nast. kolejce, na to liczę

K'Reeves klimaty, które jak najbardziej mi odpowiadają. Szkoda, że na forum jest tak mało ludzi słuchających minimal-techno, bo dla tej nie słuchającej reszty większość kawałków jest słaba, nudna itd. Fakt minimal-techno, albo kochasz, albo nienawidzisz, nie ma nic pośrednio. Powracając do seta to był to set średni. Było pare kawałków, które wpadły w ucho np. 2 pierwsze, było kilka takich gorszych jak ten ostatni, który przypominał mi te głupawe "americano". Technika przejśc? W jak najlepszym porządku raczej jak na moje ucho, secik słuchałem chwile czasu temu, więc nie pamiętam dokładnie. Ogólnie jak u poprzednika, czyli średnio dobry set, bez żadnych rewelacji, a szkoda

Głos: po krótkim namyśle mimo wszystko lepszego seta zrobił Max i na niego leci mój głos, ale brawa dla obu panów.

08. Eddie Sender - Baltimore (Original Mix) [Nu Breed]
09. Ashley Wallbridge feat. Meighan Nealon - I Believe (Gareth Emery Dub) [Lyon Echo]
10. Mike Shiver vs. Matias Lehtola - Nana (Dennis Sheperd Remix) [Captured]
11. Deadmau5 - Clockwork (Cosmic Gate Remix) [Songbird]

baxter
2011-01-14 14:32:31

Maximus
Zaczynasz dość wolno i klimatycznie i potem jest zaskoczenie bo myślałem, że wejdzie trance, ale nie wszedł, bo wszedł później. Początkowa część bardziej mi się podobała, choć mogłaby być odrobinę żywsza. Ostatni utwór to jakiś marny cover dobrego klasyka, aż żal coś takiego słuchać.
Co do techniki to przejście na Faithless trochę kulało. I też brakowało mi jakiegoś powera w miksowaniu, set taki typowo radiowy.

K'Reeves
Zacząłeś tak że myślałem że to będzie najlepszy set ćwierćfinałowy. Ale po dwóch pierwszych utworach było coraz gorzej. Niestety potem było coraz gorzej. Remix Ask Yourself to zniszczenie oryginału, koszmarny jest. W podobnym stylu jak ostatni utwór, raz że w ogóle nie pasuje, dwa że jest marny. Technicznie ok, tam poza jednym przejście gdzie różnica głośności była dość odczuwalna.

Głos: Maximus

DJ K'Reeves
2011-01-13 11:58:46

Co do mojego ostatniego walka......to mialobyc na faze i mily akcent zakonczeniowy.
Nagrywalem seta bedac na promilach drobnych dlatego stad ta nuta I was drunk!
To tak tylko w kwestii infa:PP

Maximus
2011-01-07 21:25:49

@Greco - Faithless feat. Cass Fox - Music Matters (Mark Knight Remix)

Paua
2011-01-07 18:52:16

Maximus:
Średnio mi się podoba takie "intro", ale mogło być gorzej. 2 utwór też mi się średnio podoba. 3 już mi bardziej podchodzi, ale nadal jest średnio. No i mamy Faithless w remixie jeśli dobrze pamiętam Marka Rycerza, jak wchodził ten utwór to miałem nadzieje, że to jest Rene Amesz - Fragile, ale i tak się nie zawiodłem Później jest całkiem nieźle. Później jest zmiana klimatów i mi się nadal podoba (od Music Matters). Za ostatnim utworem nigdy nie przepadałem za bardzo.

Ogólnie średnio mi się podobał ten set, ale źle nie było.

K'reeves:
Całkiem niezły start. Dalej też jest dobrze. Od 9 minuty przestało mi się podobać. Dopiero przy połowie znowu tak w miarę mi podchodzić zaczęło, ale ten wał z 40 minuty znowu słaby. Przy 50 minucie całkiem nieźle. OMG na koniec ta żenada... miejcie litość ludzie!

Ogólnie średnio, bardzo średnio i masz ogromnego minusa za I Was Drunk czy jak to się tam zwie.

Mimo dość słabego seta Maximusa, to jednak właśnie na Maxa głosuje.

Grëco
2011-01-07 16:58:42

Ten pojedynek wziołem sobie na ''obiad'' każdy z Was mógłby się znaleść w finale, niestety spotykacie się już w tej rundzie i któremuś panu podziękujemy.. A teraz mój werdykt i komentarzyk.

K'Reeves - Początek pompeczka, klimat w których nie gustuje, ale coraz częsciej zaglądam na ''coś nowego'' mój secik jest dobrym przykładem. Przejścia bez zastrzeżeń, nie wiem czy wogóle jest w stanie ktoś lepiej to zgrać. Do 36 minuty jest bardzo fajnie. Później mniej już mi się nutki podobały. Bo technika w całym secie zachowana.

Maximus - To że nigdy u Ciebie tego nie słyszałem to pewnie wszyscy napiszą, bo tak jest. Z upliftu do którego nas przyzwyczaiłeś, secik z całkiem innej bajki. I dobrze bo Numer 1 musi prezentować różnorodność.
Najlepsza nuta w tym secie to Music Matters kiedyś to często grałem, fajny bounce (remix Mark Knight?), technicznie brak jakich kolwiek pytań, ostatnie 10 minut w secie są świetne.

Rafał gdybyś podciągnał całego seta w takich klimatach jak te 36 minut byłbym pewny co do wyboru a takto musiałem się pogłówkować i kilka razy odsłuchać sety. Ale werdykt jest tylko jeden.

Głos: K'Reeves.

2011-01-07 16:48:49

No to jazda 2 pojedynek , Moi faworyci czyli Krzyś i Rafał , zaczynam od Max'a dzięki któremu wiele zawdzięczam
Hmm początek sam...puściłęm od nowa i 2 razy sprawdziłęm czy dobrze właczyłęm link a jednak , spodziewałęm sie dobrego trance'u a tu zaskoczenie , na ale nie samym trance'em sie żyje tym bardziej ze podupada ;/ nuty ciekawe ,  matter's na plus , poźniej set sie troszke rozpędza , fajna nuta 26:00 od końca , no i set nam sie rozkęcił dopiero od połowy , nooo 18:00 od konca zapomniałęm tytuł ale nuta konkretna nastepna troszke zmulila no ale Clockwork w remixie Cosmikow odrazu mnie obudziła , technicznie wiadomo wysoko jak zawsze . teraz Rafał
Ciewkay początek , muzycznie troszke chyba gorzej niż Krzyś ale słuchamy dalej , także nieco klubowe dzwięki  zagrałeś , które niestety troche bardziej mnie zmulił niz u seta Maxa , 20:00 od konca fajna nutka , następną nute słyszałem w secie V_valdiego bedac na jednej  imprez z jego udzialem , i tak do konca 4:00 co to haha? zabiłeś tym troche Rafał
Głos na Maximusa

DJ K'Reeves
2011-01-07 14:55:36

Max przesluchalem twojego seta i jestem ciut zdziwiony i nie chodzi mi tu o gatunek jaki wybrales:/ No moze tez hehhe:))