Zarejestrowany: 2009-05-21
Posty: 22552
WWW

Re: Który Set Jest Waszym Zdaniem Lepszy?

Kapitalny set Pawła aka Paul Pauka. Pierwszy raz chyba tak udany set pod względem technicznym. Muzycznie? rewelacja, różne gatunki wpadły ci w łapki - i dobrze. Intro - niesamowite, potem housowo. W 19 minucie kapitalny numerek z pięknym wokalem. Jedynie środek mniej więcej od 30 do 45 minuty jakoś nieprzypasował mi. A zakończenie takie jak by chilloutowe, tak jak byś chciał wyciszyć słuchaczy - na duży plus.

Drugi set, DJ NieOgarniam - Qlimax rządzi wtym secie, i taki gatunek jest na całej płaszczyźnie seta. Od początku do końca, chyba dobrze bo jak tu wpuścić inny gatunek? No chyba schranz i przyspieszyc do 160. Technicznie jest bardzo dobrze, przejścia dynamiczne, bez zastrzeżeń. Nutka w 13 minucie miażdzy !, motyw w 20 minucie - rewelacja. To jest właśnie piękne w Hardstylu.

Zagłosowałem na lepszy set, na Paul Pauka, zmiażdzył mnie tymi zmianami w secie.

Intro u Pauy miazga!!!!set Przsłuchany
Teraz Nieogarniam :)Od poącztku zonk nie moje klimay aczkowlwiek miło sie słuchało:)
Chłopaki technicznie podobny poziom z małymi wpadkami
Głos oddany

Ostatnio edytowany przez Jackob Rocksonn (2010-01-06 14:57:59)

WWW

Ja tak może w skrócie, bo za bardzo nie mam też czasu. Paul Pauka lepszy set, zaje**sta nutka na poczatek tylko pózniej te wejscie na "ghost n stuff" średnie, jak dla mnie za szybkie tak samo jak i następne na "The reward is cheese(?)", szkoda. "Leave the world behind" tutaj secik mi się tez zaczął jeszcze podobać (kiedyś siedziałem praktycznie tylko w takich klimatach) "Break the house" dobre przejście takie szybkie :-) Dobra nie będe sie tak rozpisywał, bo koledzy wczesniej juz to zrobili dokładniej i lepiej ;-)
Ogólnie podobało mi się różnorodność utworków i zmiana klimatu. Wszystkie nutki mi spasowały, może oprócz "Speed Up" i tamtego utworku co leciał po "The Creeps" :-) Technicznie dobrze, tylko popracuj bardziej EQ'ami, bo przy przejsciach słychać i to bardzo.
Set drugiego kolegi NieOgarniam hmm... technicznie nie najgorzej, nie mój klimat może (ale nie dlatego nie dałem mu mojego głosu) były chyba ze dwie wpadki z przejsciami i jak dla mnie za bardzo monotonne to było i set nie zdazył sie nawet rozkrecic a juz sie skończył heh, sorry. To wszystko ;-)

set up: denon dn-s1200 x2, vestax pdx 2000 x2, behringer DDM400, macbook pro, maya44 usb, alesis m1 mkII, akai lpk25 midi usb, sony mdrv-700

Offline

#19 2010-01-07 10:46:19

Grëco

WWW

(10.01.2010) Paul Pauka - NieOgarniam póki co 7 - 5. Głosujemy do 16 stycznia do godziny 24.00.

Offline

#20 2010-01-10 10:04:45

Draizen

Skąd: Białystok/Kraków
Zarejestrowany: 2009-06-02
Posty: 149

mam taka propozycję.. co wy na to, by wyniki głosowania były tajne aż do zakończenia pojedynku?

Offline

#21 2010-01-10 10:12:33

Grëco

WWW

nie da sie tak, nie mam takiej tutaj opcji.chyba zę mi będziecie pocztówki do domu wysyłać. Od was zależy, czy wygra lepszy czy znajomy który uja umie. Wykryłem tutaj sztab ludzi , który głosuje na swojego. Nawet prezydenta u nas się tak wybiera.

WWW

To może lepiej by było wysyłać głosy komuś kto nie bierze udział na pw, bo to miała być zabawa a wygląda to nieciekawie.

Offline

#23 2010-01-10 11:17:04

Grëco

WWW

Gold napisał:

Na to samo wyjdzie ziomki wyśla mi na PW - Głosuje na XXX bo set zajebiocha, klimat udany extra set, drugi set słabszy ale też fajny.

Posty: 1021

to co piszecie - święta prawda panowie...

ale... z drugiej strony... czy taki "wygrany" - będzie mógł sobie powiedzieć - naprawdę coś umiem bo wygrałem? chyba sam będzie dobrze wiedział, że wygrał dlatego,że nabił sobie znajomych

dla mnie to byłaby żadna pociecha

"Bo muzyka to dla niektórych całe życie"

Posty: 17

ja wam serdecznie polecam kawałek z bardzo fajnym wokalem w środku !! z mojego secika ...Activator and Zatox - Freedom

Offline

#27 2010-01-10 22:41:20

Posty: 17

wybór nalezy do was... ))) ja staram sie robić tylko to co lubie...i wprowadzać poprawki na które mnie naprawadzacie.. xD dzięki i miłego odsłuchiwania wszystkich setów !! Pozdro dla konkurencji -= )

Offline

#28 2010-01-11 12:07:45

Skąd: Lubin
Posty: 639
WWW

Jawoo napisał:

Msz racje Jawoo bo skoro ow wygrany wygra z taka technika jaka prezentuje no to zycze mu powodzenia raczej napewno nic w swojej technice nie poprawi.

Offline

#29 2010-01-11 19:01:15

Posty: 17

panowie!!! mamy sie bawić tym!! to ma nam pomóc w naszej dalszej podróży z tymi klimatami !! a nie skakac sobie do gardeł i to czy będa tajny czy jawne niczego nie poprawi =  ) poprostu ... przegra- przyjąć to z godnością i pogratulować - wygra - będe kibicował tej osobie dalej .. proste!! Pozdro