CLUBBERS

Muzyka To Nasza Pasja

Ogłoszenie


  • Index
  •  » OFF TOPIC
  •  » Co na prezent dla chłopaka (i gdzie kupić)?

#1 2013-11-17 23:02:17

ehinacea

Wtajemniczony

Zarejestrowany: 2013-11-17
Posty: 12
Punktów :   

Co na prezent dla chłopaka (i gdzie kupić)?

Cześć. Bardzo liczę na Wasze podpowiedzi bo za tydzien juz koniecznie musze coś zamowić. Na razie mam wybor taki: albo/i coś do jego aparatu, albo jakies super świetne słuchawki. Co do części do aparatu to jego brat dal mi juz namiar na sklep fripersa (http://fripers.pl/index.php/cat/c35_Akc … ratow.html), ale sluchawki to już nie mam pojecia gdzie kupić. Proszę o pomoc!

Offline

 

#2 2015-05-09 14:14:25

zumbka

Wyjadacz beatów

Zarejestrowany: 2015-05-09
Posty: 6
Punktów :   

Re: Co na prezent dla chłopaka (i gdzie kupić)?

najlpiej żeby oni sami sobie kupowali takie rzeczy, albo chociaż wybierali!

Offline

 

#3 2016-04-16 14:25:36

kaś

Amator postów

Zarejestrowany: 2016-04-16
Posty: 4
Punktów :   

Re: Co na prezent dla chłopaka (i gdzie kupić)?

no i co wybrałaś - bo mam podobny problem...

Offline

 

#4 2016-10-11 22:02:11

najman

Wyjadacz beatów

Zarejestrowany: 2014-08-25
Posty: 7
Punktów :   

Re: Co na prezent dla chłopaka (i gdzie kupić)?

Może się komuś przyda mój przykład. Niedawno miałem urodziny i dziewczyna się zapytała co chce. Powiedziałem jej że ostatnio wciąga mnie tego rodzaju modelarstwo Dziewczyna zamówiła mi super model do sklejania i muszę napisać., że to jest najlepszy prezent jaki do tej pory dostałem. Raz że świetnie się przy takim sklejaniu można uspokoić (a ja jestem z natury cholerykiem), dwa, że jeśli ktoś się tym pasjonuje to na pewno odda się temu bez reszty. Więc, może? Nawet jeśli chłopak nie interesuje się tym, to może być początek fajnej przygody. Nie zapominajmy, że w każdym z nas mieszka tak naprawdę mały chłopiec. Niemniej zawsze można się też zapytać wprost - to też jest jakieś wyjście.

Offline

 
  • Index
  •  » OFF TOPIC
  •  » Co na prezent dla chłopaka (i gdzie kupić)?

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grupak.pun.pl www.zsz1.pun.pl www.bwprojekt.pun.pl www.routerws50.pun.pl www.ave-satan.pun.pl