CLUBBERS

Muzyka To Nasza Pasja

Ogłoszenie


  • Index
  •  » Wasze Sety
  •  » DaMiaNo Trance World 046 Guest Mix Andre Visior (Radio Sudety 96.4 FM)

#1 2012-03-19 01:10:45

 DJDAMIANO

http://img713.imageshack.us/img713/3927/deejay.gif

19043298
Skąd: Wałbrzych
Zarejestrowany: 2011-09-09
Posty: 81
Punktów :   
WWW

DaMiaNo Trance World 046 Guest Mix Andre Visior (Radio Sudety 96.4 FM)

Witam serdecznie audycja której gościem specjalnym był Andre Visior ! znana gwiazda
między innymi z takich hitów jak Speed Up lub Something For You Mind wielokrotnie jego nuty pojawiały się w najsławniejszej na świecie
audycji radiowej prowadzonej przez Armin Van Buurena mowa oczywiście o State Of Trance ! :) tak że jego nutki miały miano
Tune Of The Week w audycji Armina czyli nuta tygodnia . Między innymi takie miano otrzymała jego nutka pod tytułem :
André Visior & Kay Stone - Sunrise . jak i wiele innych wybitna postać muzyki trance nie powinniscie tego przegapić ! :) dla tych co przegapili
audycję bądź nie mogli być razem z nami zostawiam seta wraz z cała track listą . W Programie Klubowa Wirówka w którym wystąpiłem
gościnnie grały też takie gwiazdy jak :
Bart Claessen, Chris Ortega , Tiddey, Angelo Mike, Lange , 4 Strings i prowadzący programu info poniżej :)
Dobra informacja to też taka że w prawdopodobnie w Klubowej Wirówce zagram nie jeden raz . Na razie standardowo zapraszam
na moją audycję w każdą ostatnią sobotę miesiąca od godziny 19:00 do 20:00 w Programie Prywatka w Radio Sudety 96.4 FM .
Na koniec z mojej strony wielkie podziękowanie dla Andre za wspólnego guest mixa zagrał świetnie posłuchajcie co przygotowaliśmy
dla was ! pozdrawiam ;)

Podobała się wam moja audycja ??? Jeśli tam to serdecznie zapraszam do głosowania na mnie w ogólnopolskim rankingu FTB TOP DJ 2012 głosujemy na => DaMiaNo <= aby głos się liczył spełnić trzeba dwa warunki : rejestracja w serwisie FTB.pl i zlokalizowanie mnie w rankingu :) link do głosowania                                                                                    => http://www.ftb.pl/ranking_djow/polska <=                             
Dla was to tylko chwilka czasu a dla mnie dowód na to że naprawdę doceniacie to co robię dzięki za każde wsparcie ! ;)

http://www1.zippyshare.com/scaled/35833589/file.html

Genere..: Trance/Progressiv
Quality.: 192kbps
Time....: 59:45
Size ...: 82:00MB

DaMiaNo Track Lista :

01. Intro
02.armin van buuren feat laura v - drowning
03.armin_van_buuren_feat_adam_young-youtopia_(blake_jarrell_remix)
04.nadia_ali_starkillers_and_alex_kenji-pressure_(alesso_remix)
05.Lange - Songless Feat Jenifer Karr ( Mark Sherry's Outburst Remix )
06.Orjan Nilsen - Viking ( Orginal Mix )

Andre Visior Track Lista :

01.Orjan Nilsen-The Thunder
02.André Visior-Moonraker (Alexander Popov Rmx.)
03.DNS Project-Redeemer
04.Dennis Sheperd & Jonatan Mendelson-Bring me back
05.Fast Distance & Dimension - El Mar (Dimension Rmx.)

link do seta => DaMiaNo Trance World 046 Guest Mix Andre Visior.mp3 <=

http://www43.zippyshare.com/v/4514804/file.html

www.damiano.dj.ftb.pl
www.myspace.com/damianotrance
www.twitter.com/DJDAMIANO
www.mixcloud.com/DJDAMIANO
www.soundcloud.com/damiano-2
www.facebook.com/DaMiaNoTranceWorld

Ostatnio edytowany przez DJDAMIANO (2012-03-19 01:12:06)

Offline

 

#2 2012-05-09 13:36:43

janek

Poszukiwacz zaginionej nuty

Zarejestrowany: 2011-02-10
Posty: 44
Punktów :   

Re: DaMiaNo Trance World 046 Guest Mix Andre Visior (Radio Sudety 96.4 FM)

widze ze nadal tylko ty tutaj seciki dajesz ja mialem przerwe ale mam nadzieje ze teraz bede mial wiecej czasu na miksowanie
pozdro

Offline

 
  • Index
  •  » Wasze Sety
  •  » DaMiaNo Trance World 046 Guest Mix Andre Visior (Radio Sudety 96.4 FM)

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.power-ranger-furia-dzungi.pun.pl www.xiaolinxshowdownx.pun.pl www.narutoms.pun.pl www.rejonowa.pun.pl www.mechanikaibudowamaszyn.pun.pl