CLUBBERS

Muzyka To Nasza Pasja

Ogłoszenie


#1 2015-10-14 21:33:32

najman

Wyjadacz beatów

Zarejestrowany: 2014-08-25
Posty: 7
Punktów :   

korzystacie z biur rachunkowych ?

Przepisy podatkowe to dla mnie czarna magia. Zresztą chyba nie tylko dla mnie skoro niedawno słyszałem, że jakiś polityk w telewizji mówił by sejm uchwalił stawkę 16 zł za godzinę dla pracujących na umowę - zlecenie. Nie wiem co to za stawka bo chyba nikt by z wyrka za takie pieniądze nie wstał. 160 godzin x 16 zł daje nam 2560 zł . ZUS to 1040 zł, czyli zostaje 1520 zł. Od tego odliczamy podatek VAT to  590 zł, czyli zostaje nam 930 zł brutto. Od tego odliczamy dochodowy 170 zł wiec zostaje nam 760 zł na dojazdy do pracy przez 20 dni w miesiącu. Po prostu świetna propozycja. Widać że ciężko nad tym myśleli. No ale pewnie oni tak płacą.
Mnie się nie chce samemu prowadzić buchalterii, wiec zostawiam wszystko księgowej. Jest w Łodzi takie biuro księgowe co liczy i pilnuje mi wszystko, łącznie z rozliczeniami ZUS pracowników http://www.bdbagos.com/ . Nie dziwię się że ludzie korzystają z takich biur. Nie trzeba się trząść na widok Urzędników. Mamy tę pewność, że w razie czego dzwonimy do biura, a oni mają już specjalistów od prawa podatkowego i widzą jak z nimi rozmawiać.

Offline

 

#2 2020-05-02 12:19:06

AnaFilik

Amator postów

Zarejestrowany: 2020-05-02
Posty: 4
Punktów :   

Re: korzystacie z biur rachunkowych ?

Teraz na prawdę wiele takich kwestii można załatwić przy pomocy dostępnych aplikacji dla firm, niemniej jednak warto mieć zaufanego specjalistę, który zawsze chętnie posłuży poradą

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.bwprojekt.pun.pl www.grupak.pun.pl www.zsz1.pun.pl www.routerws50.pun.pl www.ave-satan.pun.pl