CLUBBERS

Muzyka To Nasza Pasja

Ogłoszenie


#1 2016-05-01 22:07:15

najman

Wyjadacz beatów

Zarejestrowany: 2014-08-25
Posty: 7
Punktów :   

Studia Mba, tak, nie, dla kogo?

Witajcie, piszę ponieważ chciałbym rozpocząć studia MBA, jednak nie mam pewności czy to na pewno optymalny dla mnie wybór. Nie wiem tak do końca co chciałabym robić, w sumie studiami zaingerował mnie kolega, tak trafiłem na stronę http://studiamba.wsb.pl/baza-wiedzy/wyn … a-w-polsce i jakoś tak stąd pojawiła się głębsza chęć zgłębiania tematu.
Druga sprawa, to moje poprzednie studia- nie jestem jakoś wybitnie uzdolniony jeśli chodzi o ekonomię czy bardziej ścisłe tematy, a wyobrażam sobie, że na studiach o profilu biznesowym to niejako podstawa. Więc - czy nadaje się w ogóle? Ewentualnie - czy są jakieś sposoby by to ocenić przed aplikowaniem na w/w studia? Co do innych kwestii to nie mam raczej zastrzeżeń - akurat kwestia potencjalnych wyjazdów mi bardzo odpowiada, mam też środki na opłacenie studiów, bardziej martwię się czy jestem dobrym "materiałem" na absolwenta tychże. Będę wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grupak.pun.pl www.zsz1.pun.pl www.routerws50.pun.pl www.bwprojekt.pun.pl www.lu.pun.pl