CLUBBERS

Muzyka To Nasza Pasja

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


#1 2009-05-26 09:35:38

 DJ Gordon

http://img713.imageshack.us/img713/3927/deejay.gif

1315827
Skąd: Okolice B-Stoku
Zarejestrowany: 2009-05-25
Posty: 427
Punktów :   12 

Pioneer CDJ-100s

Ocenia się, że jest to najlepiej aktualnie sprzedający się profesjonalny CD player na świecie. Nowatorstwem jest tu niewątpliwie przejęcie przez odtwarzacz CD funkcji miksera – mowa o efektach JET, ZIP i WAH. Urządzenie to jest wyposażone w bogatą paletę cyfrowo wspomaganych funkcji, których można używać z najwyższą precyzją. Odtwarzacz wykorzystuje wszystkie technologie odpowiedzialne za przodującą pozycję urządzeń CDJ i mikserów Pioneer na muzycznym rynku. Specjalnie dla CDJ-100S firma Pioneer wyprodukowała kompatybilny z nim mikser DJM-300S



Dane :



- 2 zmienne zakresy Pitch: +/- 10 lub 16 %; długi 100 mm suwak

- 3 efekty JET, ZIP i WAH

- Tarcza jog o średnicy 100 mm

- Cyfrowy JOG BREAK do tworzenia oryginalnych dźwięków

- Odnajdywanie punktu odtwarzania w odstępach jednej ranki w czasie 1/75 sek

- Napęd typu SLOT-IN umożliwiający szybkie i proste odtwarzanie i zmienianie płyt

- Funkcja MASTER TEMPO – zmiana prędkości odtwarzania bez wpływu na wysokość tonów

- Funkcja FADER START

- Cyfrowy ekran umożliwia uproszczoną a zarazem dokładniejszą regulację tempa

- Szybki start płyty w czasie 0,01 sek

- Auto Cue Point

- Analogowy wykres kolumnowy dający informację o postępie odtwarzanej ścieżki

- Odtwarzanie przekaźnikowe pozwala na automatyczny start jednego z urządzeń w momencie kiedy na drugim kończy się odtwarzany utwór (potrzebne dwa CD playery)

- Omijanie nienagranej części wstępnej utworu

- Pływające zawieszenie z tłumikiem olejowym

- Kolor: srebrny

- Waga: 2,2 kg

- 2 lata gwarancji

http://www.rockinn.co.jp/digital_lab/dj/images/pioneer_cdj100s.jpg

A teraz coś ode mnie: Zamieszczam modele na których sam grałem i kolejnym jest Pioneer i jego sławna "setka" nie ma dj, który o niej nie słyszał i na niej nie grał ;] Jest to sprzęcik od którego zzaczynali najwięksi Może to przereklamowane, ale naprawde na niczym innym nie wyrobisz sobie tak słuchu jak na nim ;D Sprzęt mimo, że juz trochę przestażały to dalej w obiegu i co mnie najbardziej szokuje, że nadal chodzi  po nie mniej niż 600zł\sztuka i używki rozchodzą się jak świeże bułeczki ;] Na dwóch cd'kach można naprawde robić cuda ;D gdyby jeszcze miały pętle, jak 200-tki za skarby bym ich nie oddał, a mi właśnie pętle wydają sie ważniejsze od efektora, który i tak jest w mixerze i własnie dlatego zamieniłem je na axis 4 ;d dla mnie obok axisów 4 to najlepszy sprzęt do nauki mixu ;D


http://img132.imageshack.us/img132/3878/clubb2.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.mistral-yaoi.pun.pl www.avilafans.pun.pl www.kaishaku.pun.pl www.pedagogikatarnow.pun.pl www.golddragony.pun.pl