CLUBBERS

Muzyka To Nasza Pasja

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie


#1 2010-10-22 19:04:06

 Grëco

http://img14.imageshack.us/img14/6470/administratorq.gif

9080579
Call me!
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2009-05-21
Posty: 22552
Punktów :   37 
WWW

Ranking Clubbers DJ Top 2009/2010

Ranking Clubbers DJ Top - jest to zestawienie najlepszych DJów na tym forum biorących udział w co rocznych Mistrzostwach DJ's Battle. I tak oto się prezentuje pełna lista.




DJ's Top 2009/2010

1. Paua (Paul Cane)9
2. Jackob Rocksonn 9
3. Gold  9
4. Greco 6
5. Kamillo van Base 3
6. Draizen 3
7. Aviator 3
8. GreG Tolens 3
9. Maximus 0
10. Blackmagic 0
11. Defekt 0
12.NieOgarniam 0




A to krótki wywiad z numerem 1, i  Bio. PAUL CANE


http://i52.tinypic.com/29wpwt3.jpg



Bio:
Paul Cane (Paweł Laskowski) urodził się w Białymstoku (Polska) 7 kwietnia 1993 roku. Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się gdy usłyszał piękny klasyk Paul'a van Dyk'a - For an Angel, parę dni później był już maniakiem Trance'u. Słuchał Trance'u do 2009 roku, a później zaczął słuchać Break'ów, Techna i House'u bo już nie widzał niczego pieknego i ekscytującego w Trance'ie (głównie przez komercję...). Teraz jego ulubionymi gatunkami są Tech-House i Breaks, ale może zagrać każdy gatunek elektroniki oprócz vixy (po prostu nie nawidzi gatunków typu Dancecore, Hands up itd.). Aktualnie nie ma on większych sukcesów na koncie, ale pracuję nad tym.

Greco
1) Czy myślałeś o tym przed rozgrywkami, że dojdziesz tak daleko?

Paul Cane (Paua)
hehe niech będzie, że odpowiem
1. Myślałem że co najwyżej wyjdę z grupy, nie spodziewałem się dojścia do finału, poza tym miałem w tym sporo szczęścia.

Greco
2) Co chciałeś przekazać słuchaczom w swoim secie finałowym.

2. Trudne pytanie bo nie pamiętam za bardzo swojego seta pamiętam, że było parę klasyków i słabo technicznie mi wyszła druga część seta. W każdym razie chciałem pokazać, że trance może być piękny i mieć "kopa"

Greco
3) Czy szykujesz niespodzianke w drugiej edycji? Czymś nas zaskoczysz?

Paul Cane (Paua)
3. Lubię zaskakiwać więc możecie się spodziewać różnorodności gatunkowej (nie tylko house'u i trance'u jak w poprzedniej edycji, ale też Psy, Psy Breaks, Tech-House może Drum'n'Bass, możliwe, że nawet Chillout albo Psy Chill).

Greco
4) Co dla Ciebie jest najważniejsze w secie?

Paul Cane (Paua)
4. Najważniejsza jest oczywiście muzyka. Bez muzyki życie byłoby po prostu szare i nudne, więc dla mnie najbardziej liczy się sama muzyka, a jeśli jest dobrze zmixowana i set ma dobry klimat to jest iście epicko Jednak trudno mi dogodzić w kwestiach muzycznych, jestem po prostu wybredny.

Greco
5) Jakiego artysty na dzień dzisiejszy słuchasz i dlaczego.

Paul Cane (Paua)
5. Słucham wielu artystów. Od Psy chillowców (np. Shpongle których uwielbiam) przez House'owców (jak dla mnie królem jest Joris Voorn, to co za każdym razem robi ze mną Incident wielu ludzi nigdy po prostu nie zrozumie), ubóstwiam też producentów Breakbeatów i Psy Breaków (szczególnie Beatman and Ludmilla od których zaczynałem z breakami), co do Trance'owców to Bryan Kearney i John Askew są moimi faworytami obecnie za mocne UK Trance'owe produkcje i wszechstronność (np. Kearney wyprodukował świetny utwór electro house'owy), co do Techników to Reaky, każda jego produkcja i remix są świetne, Acid'y też lubię sobie posłuchać (chociażby takiej legendy jak Richie Hawtin), słucham też jeszcze szybszej muzyki a konkretniej to Drum'n'Bass w tym gatunku ubóstwiam Noisie, wg. mnie to są geniusze. Czasem nawet słucham Hard Techno (The Sickest Squad) i hardcore'ów (głównie Kurwastyle Project, ale nie tylko). Tak więc pytanie albo jest zbyt ogólne, albo ja jestem zbyt wszechstronny


Greco
Dziękuje za rozmowe.

Paul Cane (Paua)
Tyle ode mnie.
Pozdrawiam.


Drugie miejsce po pięknym finale 12-13 transmitowanym w Radiu uplasował się Jackob Rocksonn, oto jego Bio i krótki wywiad.


http://i54.tinypic.com/hwamqg.jpg




Kuba Rokosiewicz aka Jackoba Rocksonn z Polski, dj i producent mashup'owiec pochodzi z małej miejscowości koło Lubina. Kuba zaczynał swoją muzyczną przygodę w 2000 roku od słuchania lokalnych stacji radiowych.W 2002 poznał gatunek muzyczny z którym żyje do dziś czyli Trance. Po krótkim czasie samo słuchanie nie było dla niego wystarczające wieć zdecydował się na stworzenie czegoś własnego w produkcji muzyki i graniu. W 2005 r., wraz ze swoim przyjacielem stworzył formację "Tranceunity",pod którym wydał kilka "promo setów" promocyjnych. W 2008 roku rozpoczął karierę solową kariere przyjmując pseudonim "DJ Jahu" i rozpoczął granie setów pod nazwą "Night Tunes". Na koniec 2009 roku zaczął grać w Internecie w stacji radiowowej - ClubbersFM w której zdobył tytuł wicemistrza dj,ów , Kilka miesięcy póżniej RadioTuba.org aż dziś możecie Go usłyszeć w RadiuAZ.fm Jego Audycja "Compilation of Trance" trwa do dziś z dużą dawką pozytwnych dźwięków.Od listopada rusza z nową audycją pod nazwą Global House Session.

Mashup'y:
- Jorn van Deynhoven & Manuel Le Saux vs Scott Mac - Nardo Damager (Jackob Rocksonn Mashup)
- John Askew vs Sean Tyas & Simon Patterson - Something's Up when You're Bored of Me (Jackob Rocksonn Re-Mash)
- John Askew vs Sean Tyas & Simon Patterson - Something's Up when You're Bored of Me (Jackob Rocksonn Mashup)
- Perpetual vs OceanLab - Legendary Satellite ( Jackob Rocksonn acapella Mashup)
- Activa pres. Solar Movement vs. Karen Overton - Eclipse Your Arms (Original mix Jackob Rocksonn acapella Mash)
- Activa pres. Solar Movement vs. Karen Overton - Eclipse Your Arms (Mat Zo Remix & Mashup Jackob Rocksonn)
- Cosmic Gate vs Dakota - City of Conflict (Jackob Rocksonn Mashup)
- Adam K And Soha vs John Dahlback - Blink Questions (Jackob Rocksonn Mashup)

Kuba grał na eventach radiowych z takimi arystami jak:
MARCEL WOODS , M6 , BART CLAESSEN , GALEN BEHR , AIRWAVE , MANUEL LE SAUX , SKYTECH , GEORGE ACOSTA , DALE COREDOY , DARREN MORFFIT , FIRST STATE , VADIM SOLOVIEV , MATT DAREY , ARCTIC MOON , ANDREW BENNETT , ABEL RAMOS , ROBERT BABICZ , KRZYSZTOF CHOCHOŁOW , ROLAND VAN GELDEREN .

Eventy na któych zagrał:
SUMMER B-DAY ON PURE.FM
DJ K'REEVES B-DAY EVENT

W jego audycji swoje Guestmixy zagrali:
DJ ANGE, VEXILIUM, NEON, ARNESTO, GRECO, DJ J@eW

Jego Mashup'y zagrali:
- ThomasWX - TOP10 Trance
- Jenn Akkinson - Crossing Levels 023
- In Uplifting World Vol.2 (Mixed By oZo)
- Coleman Hamilton's Summer 2010 Mashed Up Edition (Trance / Progressive)
- Maximus - Trance Feelings 003
- DJ K'Reeves - Trance... Deadly Love
- Jenn Akkinson - Crossing Levels 040
- Pure Trance Energy Dj Set - DJ Alimba
- Dj Chris Bell Trance Emporium Halloween Special 2010

Plany na przyszłośc:
Kuba chce dalej prowadzic swoja audycje ktora staje sie coraz bardziej popularna , nagranie pierwszego singla , oraz rozbudowa swojego domowego studia.

A oto wywiad:

Greco
1) Czy drugie miejsce to dla Ciebie dobry wynik? czy może porażka?

Jackob Rocksonn
Hmmm raczej dobry wynik, biorąc pod uwage to z kim się mierzyłęm a startowało tam naprawde kilku świetnych djów od których wiele sie nauczyłęm i nadal czerpie porady , drugie miejsce w pierwszych mistrzostwach uważam za bardzo dobre.

Greco
2) Na co zwracasz szczególną uwage przy przesłuchiwaniu innych pojedynków.

Jackob Rocksonn
Głownie na technike , no i oczywiście repertuar , nie uważam sie za jakiegoś wielkiego znawce , są chłopaki o wiele bardziej obeznani w temacie na forum , jeżeli w secie nie ma wyrażnych błedów to set oceniam na dobry , kwestia gustu co do repertuaru , wiadomo moj styl to trance i jego podtematy więc set trance'owy ma u mnie wieksze szanse o ile nie wieje nudą , musi miec to coś najepiej coś spokojnego , troszke vocal'u i cos mocniejszego.

Greco
3) Kto na dzień dzisiejszy jest twoim idolem, jaki producent/DJ ?

Jackob Rocksonn
Hmm trudne pytanie , jest ich kilku , lecz na dzien dzisiejszy od kilku miesięcy bacznie spoglądam na dwóch artystów a są nimi Marcello Pacheco bardziej znany jako DJ ECO , który jest moim nr w tym roki oraz Bogdan Cupcea czyli Suncatcher który tworzy bajeczne remixy oraz produkje , Wyniki TopMag'a od kilku lat są żenujące i nie zwracam na nie uwagi bo to ranking kto ma wiecej kasy i oglnoty producentów a nie djów.

Greco
4) W szczególności serwujesz nam muzyke Trance, czy są jeszcze inne gatunki które można usłyszeć w Twoich setach ?

Jackob Rocksonn
Tak oczywiście , nie samym trance'em człowiek żyje tym bardziej że coraz wiecej jest komercji niż prawdziwego trance'u , mam kilka setów z gatunku House , Electro , a nawet jeden Chillout'owy , jednak głownie staram sie grac mój ulubiony gatunek czyli trance z którym jestem już 8 lat dzięki niemu żyje no teraz także dzięki mojej ukochanej  , Trance to dla mnie coś nie do opisania są utwory które mają dusze i nigdy sie nie znudzą choc mają kilka ladnych lat i za każdym razem słuchając ich przenosze do sie do innego lepszego świata  akurat słucham L.S.G - Netherworld (Olivier Prime Remix), szkoda że trance podupada ale może to dobrze , może wrócimy do czasów gdzie nie bedzie tych prawdziwych trance'owych perełęk takiego dostępu nikt tego nie sam teraz wracam do starego trance'u kto słucha co jakiś czas moich audycji to wie co jest grane akutalnie , od listopada ruszam z nowym show House Global Session który bedzie mogli słuchac cyklicznie w radiu AZ.

Greco
5) Kiedy nagrałeś swojego pierwszego miksa?

Jackob Rocksonn
O Jezu to był rok 2004 grudzień chyba , potem z kolegą graliśmy razem 2 godzinne sety , co do przejśc i techniki nie pytaj  moja siostra gra lepiej mając 8 lat  , od czegos trzeba było zacząc pamietam jeszcze że nawet coś tam sie odzywaliśmy  i nigdy nie wyłaczalismy mikrofonu i każde klikniecie myszką w brakedownie było słychac:) Pozrażka

Greco
Dziękuje za wywiad.

Jackob Rocksonn
Dziękuje za wywiad i pozdrawiam wszytkich i zapraszam 28 listopada na moj urodzinowy event w radiu AZ
Jackob Rocksonn


http://i54.tinypic.com/246rtz7.jpg

Offline

 

#2 2010-11-09 09:49:46

 snoop

http://img143.imageshack.us/img143/797/uzytkownik.gif

Skąd: Jelenia Góra
Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 272
Punktów :   

Re: Ranking Clubbers DJ Top 2009/2010

Spoko wywiadzik Greco. No więcej takich wywiadów z klubowiczami żeby można było poznać ich.


Snoopi - Trance Traffic; Every first Monday of the month w radiu Premium o godzinie 20-21. Zapraszam!

Offline

 

#3 2010-11-09 10:21:37

 Conrad eS

Expert          http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-01/6964dc8d.jpg

2316567
Call me!
Skąd: Jaworzno/Katowice/Zakopane
Zarejestrowany: 2009-05-24
Posty: 274
Punktów :   
WWW

Re: Ranking Clubbers DJ Top 2009/2010

Teraz przyjdzie kolej na wywiad ze mną a potem z obrońcami krzyża

Offline

 

#4 2010-11-09 11:09:45

 Grëco

http://img14.imageshack.us/img14/6470/administratorq.gif

9080579
Call me!
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2009-05-21
Posty: 22552
Punktów :   37 
WWW

Re: Ranking Clubbers DJ Top 2009/2010

Sam konkurs ''Mistrzostwa DJ's Battle" nie jest czymś nadzwyczajnym, ale tutaj jest inaczej nie ma nagród, liczy się dobra zabawa, przesłuchiwanie setów forumowiczów i wystawianie ocen. Co roku jest więcej chętnych, więc myślę że pomysł był udany, szanuje każdego uczestnika który bierze udział w tym konkursie. Każdy gra na swój sposób, każdy preferuje ''coś innego''. Dlatego wpadłem na pomysł by tutaj w tym jednym miejscu zebrać ich wszystkich i tych najlepszyh opisać.
Grëco


http://i54.tinypic.com/246rtz7.jpg

Offline

 

#5 2010-11-09 15:04:27

Jackob Rocksonn

http://img521.imageshack.us/img521/8646/clubbersdjteam.gif

5075022
Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2009-11-27
Posty: 639
Punktów :   22 
WWW

Re: Ranking Clubbers DJ Top 2009/2010

Greco świetny pomysł z tymi wywiadami , Paua jaki skromny

Offline

 

#6 2010-11-09 16:32:01

 Paua

http://img143.imageshack.us/img143/797/uzytkownik.gif

3919546
Skąd: C://Documents And Settings
Zarejestrowany: 2009-05-22
Posty: 820
Punktów :   11 
WWW

Re: Ranking Clubbers DJ Top 2009/2010

akurat w tym wywiadzie skromny nie jestem, a z założenia miałem być

Offline

 

#7 2010-12-02 19:51:59

Jackob Rocksonn

http://img521.imageshack.us/img521/8646/clubbersdjteam.gif

5075022
Skąd: Lubin
Zarejestrowany: 2009-11-27
Posty: 639
Punktów :   22 
WWW

Re: Ranking Clubbers DJ Top 2009/2010

przydałoby się zaakualizowac

Offline

 

#8 2010-12-02 21:20:37

 Pedro Rivera

http://www.fotoo.pl/zdjecia/files/2010-01/3cd060b4.jpg

3738129
Skąd: Płock
Zarejestrowany: 2009-11-13
Posty: 117
Punktów :   13 

Re: Ranking Clubbers DJ Top 2009/2010

ale co ?


"Try to express your emotion in motion Open your mind and dance 4 life tonight "  Global Music Departure

Offline

 

#9 2010-12-02 22:30:52

 snoop

http://img143.imageshack.us/img143/797/uzytkownik.gif

Skąd: Jelenia Góra
Zarejestrowany: 2009-09-14
Posty: 272
Punktów :   

Re: Ranking Clubbers DJ Top 2009/2010

Pedro Rivera napisał:

ale co ?

chyba chodzi o wywiady


Snoopi - Trance Traffic; Every first Monday of the month w radiu Premium o godzinie 20-21. Zapraszam!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.grupak.pun.pl www.bwprojekt.pun.pl www.zsz1.pun.pl www.lu.pun.pl www.ave-satan.pun.pl