CLUBBERS

Muzyka To Nasza Pasja

Ogłoszenie


#1 2010-12-08 15:02:57

 Grëco

http://img14.imageshack.us/img14/6470/administratorq.gif

9080579
Call me!
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2009-05-21
Posty: 22552
Punktów :   37 
WWW

Grupa C - III Kolejka (08.12.10) Conrad eS vs. Pedro Rivera (0-3) Wkr

Conrad eS



brak setu



Pedro Rivera



http://www55.zippyshare.com/v/38355527/file.html






Głosujemy od teraz do 26 grudnia do godz. 20.00


http://i54.tinypic.com/246rtz7.jpg

Offline

#2 2010-12-24 11:37:33

 DJ K'Reeves

http://img713.imageshack.us/img713/3927/deejay.gif

24276821
Skąd: Wiedeń/Austria
Zarejestrowany: 2009-06-17
Posty: 397
Punktów :   14 
WWW

Re: Grupa C - III Kolejka (08.12.10) Conrad eS vs. Pedro Rivera (0-3) Wkr

W zwiazku ze wygrana przez walkowera to nie biore tego seta jako piorytet ze wzgledu na mase roboty i wyjazdow ktore teraz mam! Jak przeslucham to wroce z editem i dam koma na pewno ale mozliwe ze bedzie to juz po tej kolejce!

No i wracam z editem.......

Pedro Rivera

Zaczynasz fajnie secika! Dobra nuciwa na start:) Seta pomieszales Trancem Progressivem i Housem...ogolnie nie lubie takich mieszanek ale przyznam ze ci sie udalo:) TLka za wyjatkiem jednostek bardzo dobrze rozlozona choc koncowke moglbyc nieznacznie poprzestawiac. Set w calosci zagrany dobrze technicznie poza paroma drobnymi 'zrazami' ktore opisalem przy ocence przejsc! Rozjazdow nie miales takze i wrogich oczu klubowiczow na sobie tez nie, no moze procz jednego momentu przy 4 przejsciu hehe! Setem stworzyles fajny klubowy klimacik i to idzie tobie na plus! Przyjemnie sie sluchalo i ocenialo! Wyeliminuj to o czym napisale a bedzie wszysko SI:))

1przejscie: Moglo byc lepsze, za duzo dzwiekow sie kumolowalo co sprawialo wrazenie lekkiego chaosu, ogolnie poprawne na domowe sluchanie ale na grubszej imprezie glosniki by pultaly ludziom a nie graly:P Z tego co zdazylem juz sie przekonac to stac cie na wiecej:)
2przejscie: tautaj lekko podobna sytuacja...i juz znam powod chyba...wyczucie momentu jak najbardziej dobre ale za bardzo na sopranach schodzisz, wyciszajac bass robisz dobrze ale nie schodz nim na maxa:P Soprany z deka sie chowaja dzieki temu i tak nie szelesci:PP
3przejscie: przejscie bardzo fajne i przemyslane ale.....czy przypadkiem nie samplowales walka z ktorego schodziles? Jak mam racje to sie wsluchaj dokladnie, wybrales lekko zle miejsce na niego, mogles to trobic trakcje wczesniej lub dwie pozniej:P
4przejscie: oj....tu sie nie zegraly melodie calkowicie, troche sie zamotales na tym przejsciu chyba hehehe zwlaszcza ze vocal tu szybko wchodzi. Mysle ze te szybkie przejscie to obawa nad ewentualnym wejsciem koncowego vokalu porzedniego walka hehehe, no albo sie myle:P Jedynie do czego sie przyczepiam to te niezgrane melodie. Nie wyczules synchra melodyjnego co przyczynia sie do nazwania tego przejscia najgorszym w twoim secie jak na razie:P
5przejscie: no i problem z vocalem o ktorym pisalem wczesniej...wyciszyc nuty nie wyciszysz szybko bo popsujesz przejscie, wyciszajac vocal, ktory i tak sie slyszy zagluszony wraz z drugim ktory nam wszedl na dzien dobry...Nie ladnie Pedro. Znam ten bol bo mi sie to przytrafia jak gram nieznanymi kawalkami, Na MS mogles troche to bardziej dopracowac:P Minuuuus:)
6przejscie: No.....w koncu nie mam nic do zarzutu! Swietnie. Tutaj co najwyzej mam prosbe o nazwe walka. 30minuta:)
7przejscie: bardzo dobre przejscie choc czuc jak zrzucasz z cisnienia! W tym momencie zchodze z parkietu napic sie piwa hehe:P W sumie to moze i na plus ci idzie bo mi zaschlo w gardzieli:))
8przejscie: kolejne dobre przejscie i wracam na parkiet:P Nuta marna ale energiczna, ktora poderwala laske ktora mam zamiar zaczepic haaaha!
9przejscie: oooo....fajne i przemyslane przejscie, z niezlym walkien na czele! Fajna faza mozna przy nim zalapac! WKreca bardzo pozytywnie
10przejscie: technicznie dobre ale mogles startnac z tym przejsciem ciut wczesniej. Zapodajesz poraz kolejny raz niezlego wkreta!
11przejscie: vocal fajnie ci wszedl na tym przejsciu! Klimat poprzedniej nuty i tekst od king of my castle stworzyl fajny efekcik. Mysle tylko ze remolek sandera nie pasuje tu troche. Zwlaszcza ze to koniec seta:P

Ocena przejsc: 8/10
Ocena ogolna: 8+/10

Ostatnio edytowany przez DJ K'Reeves (2010-12-24 21:30:25)

Offline

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.4ju.pun.pl www.narutozkonoha-gakure.pun.pl www.narutoiprzyjaciele.pun.pl www.klansusanoo.pun.pl www.wyspa-totalnej-porazki.pun.pl