CLUBBERS

Muzyka To Nasza Pasja

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie


#1 2011-02-16 15:17:02

Wolf

Świeża Krew

Zarejestrowany: 2011-02-16
Posty: 1
Punktów :   

Pomoc przy doborze sprzętu

Hej ludzie, mam sprawę do was.
Mianowicie chciałbym zostać DJ'em,tylko taki problem...
Jaki sprzęt?
Wiem że potrzebuję:
Gramofonu
Miksera
Odtwarzacza CD
i Słuchawki.
Ceną chciałbym się zająć później,ale nie że ktoś da mi odpowiedź w stylu "najdroższy sprzęt"
chciałbym poznać taką optymalną cene potrzebnych rzeczy do wszystkiego, bo chcę wiedzieć ile jezeli coś zbierać pieniędzy.
Dziękuje za PRAWDZIWĄ pomoc i pozdrawiam

Offline

 

#2 2011-02-16 16:12:49

Nir

Poszukiwacz zaginionej nuty

Zarejestrowany: 2011-01-03
Posty: 34
Punktów :   

Re: Pomoc przy doborze sprzętu

To, że chcesz zostać dj'em nie jest równoznaczne z tym, że się do tego nadajesz. Niektórzy po prostu nie potrafią nauczyć się zgrywać utworów i rezygnują w miesiąc po zakupie sprzętu. Popatrz po allegro ile jest playerów czy mixerów z podpisem "używane miesiąc/dwa miesiące".

Może najpierw spróbuj sobie załatwić dostęp do jakiejś konsolety, pobaw się trochę, ogarnij czy jakiś słuch muzyczny posiadasz, dopiero potem myśl o kupnie konsolety, bo to nie jest mały wydatek. Najtańsze badziewie, które rozleci Ci się po miesiącu czy dwóch, kupisz już w okolicach 1200zł np. coś takiego:
http://allegro.pl/numark-cd-dj-in-a-box … 86186.html
ale imo naprawdę nie ma sensu bawić się w takie 'sprzęty'.


2x dn-s1000, rmx 30 blackfire, ableton, fruity loops.

chmurka

Offline

 

#3 2011-04-29 09:59:34

LFX2

Amator postów

19930434
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-04-28
Posty: 3
Punktów :   
WWW

Re: Pomoc przy doborze sprzętu

rozleci czy nie rozleci, jest gwarancja, a lepiej chyba najpierw pograć na czymś czego nie będzie szkoda (jak się rozleci) i podnosić sobie poprzeczkę.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.power-ranger-furia-dzungi.pun.pl www.elite-gamers.pun.pl www.rejonowa.pun.pl www.mechanikaibudowamaszyn.pun.pl www.xiaolinxshowdownx.pun.pl