CLUBBERS

Muzyka To Nasza Pasja

Ogłoszenie


#1 2009-06-05 15:23:19

 Grëco

http://img14.imageshack.us/img14/6470/administratorq.gif

9080579
Call me!
Skąd: Jaworzno
Zarejestrowany: 2009-05-21
Posty: 22552
Punktów :   37 
WWW

Monika Kruse

Niemiecka DJ i producentka muzyczna.
Urodziła się 23. czerwca 1971 r. w Berlinie.
Dorastała w stolicy Bawarii- Monachium.
Do Berlina przeprowadziła się z powrotem w roku 1997.
Jako 4-latka rozpoczęła krótką karierę modelki reklamując produkty żywnościowe dla dzieci.
Jak sama stwierdziła: "Agencja w końcu mnie wyrzuciła ponieważ pojawiałam się na castingach tylko wtedy kiedy kończyły mi się pieniądze na płyty."
Mając 7 lat pobierała pierwsze lekcje nauki gry na pianinie i tak właśnie rozpoczęła się jej miłość do muzyki.
Jej motto brzmi: "Muzyka czyni mnie szczęśliwą".
Początki jej kariery muzycznej to rok 1991 i występy w monachijskim klubie Babalu, gdzie grała głównie hip-hop, funk i pierwsze produkcje house'owe.
Jej następnym klubem był Parkcafé.
Pod koniec 1993 roku dołączyła do grupy zajmującej się organizacją pierwszych imprez techno w Monachium- Ultraworld, a latem 1994 roku otworzyła legendarny klub Ultraschall. Wiosną 1995 roku pojawiła się jej pierwsza produkcja, wydana na kompilacji Pomelo Nr 1. W połowie roku Monika zorganizowała swoją pierwszą uliczną imprezę w wynajętym trolejbusie, który przekształciła w niepowtarzalny klub na kółkach.
Zorganizowała również kilka imprez w starych bunkrach wojskowych.
Pod koniec 1997 roku niemiecki label Fine Audio Recordings rozpoczął serie wydawniczą z jej setami.
Pierwsza edycja "Dj Mix Serier vol. 1", sprzedała się nakładem 9, 000 egzemplarzy.
W lutym 1998 roku nakładem wytwórni Frisbee Records pojawiło się jedno z ważniejszych wydawnictw "Monika Kruse in Voodoomat".
Pół roku później brytyjska wytwórnia Primevil wydała "Hoschi pres. Monika Kruse".
W 2000 Monika założyła własny label: Terminal M.
W tym samym roku zagrała przed półtora milionową publicznością na Love Parade.
Jej występy można podziwiać na największych festiwalach i w klubach całego świata. Wzięła do tej pory udział m.in. w takich prestiżowych wydarzeniach jak: Time Warp, I love Techno, Mayday, Sonar, Creamfields, Nature One.
Jej występ na Mayday Polska można było po raz pierwszy zobaczyć w 2002 roku.
W roku 2007 uplasowała się na miejscu 4 jako najważniejszy niemiecki DJ w rankingu największego niemieckiego magazynu muzyki elektronicznej- Raveline.
Zagrała również w namiocie Techno Arena na Global Gathering Polska.


http://i54.tinypic.com/246rtz7.jpg

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klanenemy.pun.pl www.granaruto.pun.pl www.genelia-imran.pun.pl www.gildia1.pun.pl www.rinnegard.pun.pl