CLUBBERS

Muzyka To Nasza Pasja

Ogłoszenie


#1 2009-06-06 04:16:07

Grey

Czarny Charakter

Zarejestrowany: 2009-05-29
Posty: 60
Punktów :   

arkus .p

"Muzyka była zawsze dla mnie czymś wyjątkowym. Kiedy miałem siedem lat, zacząłem chodzić na lekcje gry na pianinie. W następstwie były występy z szkolnym zespołem muzycznym. Jakkolwiek, jak mijał czas próbowałem zawsze dodawać elektroniczne wpływy do muzyki - pomysł, który nie wszystkim członkom zespołu się podobał. Dlatego, nadszedł czas na nowy początek…"

2001 r., Arkusz P. wydał swój pierwszy winyl pod banderą Schubfaktor Records. Nagranie puszczona było przez DJ Rush-a na festiwalu Nature One i pomiędzy innymi znaleźć je można w dużej ilości Remiksów różnych DJ. Do późnego 2004, ilość wydań wzrosła do 30 pod matkami takimi jak Highball, Definition, Artillery i wiele innych ważnych firm nagraniowych. Wielość występów po całej europie oraz w różnych częściach Niemiec szło w konsekwencji a ponadto, wiele występów przewidziane jest na przyszłość.

"Kiedy mam performecne na żywo specyficzne uczucie mnie nachodzi kiedy atmosfera tłumu mnie przenika. Dlatego wystrzegam się skomplikowanych, planowanych układów na żywo. Zaraz przed występem programuje tylko kilka układów, które przeprogramowuje w trakcie samego performencu zgodnie z atmosferą tłumu-Większość rzeczy, które dzieją się na żywo są niemożliwego zrekonstruowania później."

Na początku roku 2004 doszło do obiecanej współpracy z Robertem Natusem. Ich pierwszy wspólnym singiel stał się jednym z najlepiej sprzedających się winyli roku 2004 i doczekał się nawet wydania CD pod banderą Kontor Records, zdobył nawet miejsce w Niemieckiej liście najlepiej sprzedających się singli!

"Współpraca z Robertem owocowała zawsze czymś wyjątkowym. Nasze wpływy i muzyczne idee wpływają na nas nawzajem. Jesteśmy obaj bardzo różnymi artystami z bardzo odmiennymi podejściami do produkcji muzyki. Lecz kiedy nasze pomysły się połączą zawsze wychodzi z tego coś bardzo wyjątkowego"


www.arkussinus.de

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.klanenemy.pun.pl www.granaruto.pun.pl www.gildia1.pun.pl www.genelia-imran.pun.pl www.husariapw.pun.pl